Zorganizujemy Twoje projekty
w centrum ICRC

Centrum ICRC to doskonale wyposażona przestrzeń szkoleniowa. Chętnie przygotujemy nasze sale wykładowe i warsztaty do Twoich potrzeb.

szkolenia-mini.jpg

Szkolenia

Oferujemy nowoczesne sale wykładowe oraz hale dostosowane do przeprowadzania specjalistycznych warsztatów, konferencji, prezentacji produktów i usług, testów produktowych, targów czy sesji zdjęciowych. 

prezentacje-produtkow-mini.jpg

Prezentacje produktów

Dzięki swojej specyfice - dużej powierzchni, systemowi odciągu pyłów gwarantującemu czystość pomieszczeń, jasnym kabinom o futurystycznym wyglądzie oraz wielu możliwościom oświetlenia przestrzeni - hale doskonale sprawdzają się przy organizacji pokazów produktów i testów.

rental-testy.jpg

Testy przemysłowe

Na terenie centrum znajdują się 2 hale robocze o powierzchni 452 mkw. i 430 mkw., doskonale wyposażone w kilkanaście kompletów specjalistycznych urządzeń i materiałów niezbędnych do przeprowadzania szkoleń czy prezentacji.

negocjacje.jpg

Negocjacje

Dysponujemy dodatkowym kameralnym pokojem konferencyjnym, idealnym do przeprowadzania negocjacji czy biznesowych rozmów w mniejszym gronie, w cichej i spokojnej atmosferze.

wykłady.jpg

Wykłady

W ośrodku znajdują się trzy nowoczesne pomieszczenia wykładowe przystosowane zarówno dla mniejszych jak i większych grup szkoleniowych. Największa sala przygotowana jest dla 42 osób, dwie pozostałe - z możliwością połączenia - odpowiednio dla 16 i 12 osób.

transport-mini.jpg

Transport

Kompleksowa oferta ICRC to także usługi przewozowe. Zapewniamy transfery z i na lotniska: Berlin-Schönefeld, Berlin-Tegel oraz Szczecin-Goleniów, transport pod same drzwi centrum lub hotelu oraz wszystkie przejazdy podczas całego pobytu w Szczecinie. 

pobyt-mini.jpg

Organizacja pobytu

Oferujemy noclegi w komfortowych hotelach o wysokim standardzie: Radisson Blu - w samym sercu Szczecina, w pobliżu centrum handlowego, SPA i największych atrakcji turystycznych oraz Focus Hotel - tuż przy spokojnych Wałach Chrobrego, z pięknym widokiem na Odrę.

ICRC-organizacja-pobytu-restauracja.jpg

Pełne wyżywienie

Zapewniamy pełne wyżwienie, od posiłków w kantynach centrum szkoleniowego po wyjścia do popularnych Szczecińskich restauracji.

rental-organizacja_03.jpg

Organizacja czasu wolnego

Szkolenia i konferencje to doskonała okazja do integracji i budowania zespołu. Aby jak najlepiej wykorzystać czas po prezentacjach, przygotowaliśmy bogaty program rekreacyjny - m. in. : off-road, karting, strzelectwo, golf.

Dopasujemy się do Twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zobacz również

Poznaj szeroką ofertę szkoleń lakierniczych ICRC - największego ośrodka szkoleniowego w branży lakierniczej w Europie .

Szkolenia z zakresu lakiernictwa

Poznaj szeroką ofertę szkoleń ICRC z zakresu lakiernictwa…

Centrum szkoleniowe ICRC

Sprawdź co oferuje jedno z największych centrów szkoleniowych w Europie...

Zakwaterowanie / Transfery / Eventy

Dowiedz się jak dbamy o zakwaterowanie, transport i czas wolny ...