Organizujemy szkolenia od blisko 15 lat

Posiadamy doświadczenie, kontakty oraz wiedzę na temat porzeb naszych gości. Jesteśmy przygotowani do tego by zapewnić niezbędny komfort pobytu, atrakcyjny czas wolny oraz szybki i wygodny tranposrt.

Transport i zakwaterowanie

Kompleksowa oferta ICRC to także usługi przewozowe. Zapewniamy transfery z i na lotniska: Berlin-Schönefeld, Berlin-Tegel oraz Szczecin-Goleniów, transport pod same drzwi centrum lub hotelu oraz wszystkie przejazdy podczas całego pobytu w Szczecinie. 

Oferujemy również noclegi w komfortowych hotelach o wysokim standardzie: Radisson Blu - w samym sercu Szczecina, w pobliżu największego centrum handlowego, SPA oraz atrakcji turystycznych oraz Focus Hotel - tuż przy spokojnych Wałach Chrobrego, z widokiem na Odrę. 
 

icrc-icn--11.pngtransport door-to-door

icrc-icn--20.pngminibusy klasy VIP

icrc-icn--21.pngpobyt w 3-4 gwiazdkowych hotelach

Organizacja czasu wolnego

Szkolenia i konferencje to doskonała okazja do integracji i budowania zespołu. Aby jak najlepiej wykorzystać czas po wykładach, przygotowaliśmy bogaty program rekreacyjny. Oprócz zwiedzania największych atrakcji turystycznych Szczecina czy wyjść do popularnych klubów i restauracji, proponujemy rozrywkę, która na długo pozostanie w pamięci: przejazdy off-road samochodami terenowymi, zawody na strzelnicy sportowej, kurs golfa, wyścigi cartingowe, kręgle czy rejsy po Odrze. 

icrc-icn--22.pngindywidualny program

icrc-icn--23.pngnieograniczone możliwośći

icrc-icn--24.pngniezapomniane atrakcje

Zielone miasto w centrum Europy

Ogromną zaletą ICRC jest jego położenie. Ośrodek znajduje się na ogrodzonym terenie na obrzeżach Szczecina, w niedalekiej odległości od głównej arterii pozwalającej na szybkie i wygodne dotarcie do tętniącego życiem centrum miasta - pełnego zielonych parków, ciekawej architektury i niezliczonych atrakcji. 

Sam Szczecin wyróżnia bliskość do Morza Bałtyckiego - zaledwie 65 km, czy przejścia granicznego z Niemcami - 12 km. Dogodne jest także połączenie z lotniskami - przejazd do portu Szczecin-Goleniów zajmuje jedynie 30 minut, a do Berlina - półtorej godziny. 
 

icrc-icn--25.pnglokalizacja blisko Berlina

icrc-icn--26.pngwygodny dostęp do lotnisk

icrc-icn--27.pngmiasto bogate w zabytki i atrakcje

Jesteś zainteresowany szkoleniami ICRC?
Chesz zorganizować w naszym centrum własny projekt?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zobacz również

Poznaj szeroką ofertę szkoleń lakierniczych ICRC - największego ośrodka szkoleniowego w branży lakierniczej w Europie .

Szkolenia lakiernicze

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach..

Organizacja pobytu

Dowiedz się jak dbamy o zakwaterowanie, czas wolny i transport...